Oleme Orly ja Nail Tek kaubamärkide ametlikud maaletoojad.

Õpetused

ORLY SmartGel geellakid koduseks kasutamiseks

Kui soovid säästa aega ja raha, aga ei taha loobuda regulaarsest geelmaniküürist siis ORLY uus SmartGel süsteem võib olla sinu lahendus! ORLY SmartGel geellakid on mõeldud koduseks kasutamiseks. Kasutamine on äärmiselt lihtne, tulemus on kaunis, särav ja püsib kuni 3 nädalat!

Värvivalikus on 24 tooni. SmartGeli-i värvivaliku leiad siit.

ORLY SmartGel-i pealekandmine sisaldab seitset lihtsat sammu.

1.Ettevalmistus. Kasuta Orly metallist küünenahkade tagasilükkajat ja lükka tagasi küünenahad. Poleeri vajadusel(kui küüneotsad kihistuvad) õrnalt Orly kahepoolse mini poleerviiliga küüne pealmine kiht. Kanna väike kogus Smart Gel Cleanserit kiudedevabale puhastuslapile ja puhasta kogu küünepind VÄGA HOOLIKALT!

2. Kanna õhuke kiht küüne vabale tipule Smart Gel Primerit. Väldi toote sattumist nahale ja lase kuivada õhu käes 30 sekundit .

3.Kanna õhuke kiht  Smart Gel Base+ Top geeli küüntele, väldi toote sattumist nahale ja kuivata Orly LED lambi all 30 sekundit*.Kuivata kõige pealt 4 näppu ja pöidlad eraldi.Pealekandmise nõuanne:  Kanna VÄGA õhuke kiht küüne peale.

4. Värvigeeli pealekandmine: Raputa või rulli Smart Gel geellakipudelit enne peale kandmist. Kanna õhuke kiht geellakki küünele, vältides    toote sattumist nahale. Kuivata küüned lambi all 30sekundit. Tumedad värvid vajavad lisa kuivatusaega (30sek).Korda sama tegevust teise kihi pealekandmisel. NB! Mõni värv nõuab ka kolmada kihi peale kandmist!

 

Vaata kuidas ORLY SmartGel-i pealekandmine käib!

5.Kanna õhuke kiht Smart Gel Base+Top geeli küüntele, vältides toote sattumist nahale. Kuivata lambi all 30sekundit. Kuivata enne 4 näppu  ja pärast koos pöidlad.

6. Kanna väike kogus Smart Gel Cleanserit kiududevabale puhastuslapile ja eemalda sellega küüntelt kleepuv kiht. Küüned jäävad super säravad!

7.Tilguta igale küünele üks tilk Smart Gel küünenahaõli ja mas see ri küünenahkadesse. Sa oled valmis minekuks

 

ORLY SmartGel geellaki eemaldamine

1.Lihvi pealmine läikekiht Orly mini poleerviili karedama viili poolega. Pealmine läikekiht peab olema täielikult eemaldatud.

2.Vala piisav kogus Orly Smart Gel Removerit Taskuga eemalduslapi sisse ja aseta oma sõrm svammi vahele 10ks minutiks.

3. Peale 10 minutit eemalda sõrm svammi vahelt ja lükka tagasilükkajaga geellakk õrnalt maha. Küünele jäänud geeli jäägid saab eemaldada poleerviili poleeri poolega.  Nüüd oled sa valmis oma uue Orly Smart Gel geellaki pealekandmiseks!

ORLY GelFX professionaalidele

Kõige arenenum geelmaniküüri tehnoloogia ja 68 tooni, mis sobituvad ORLY enim müüdud küünelaki toonidega

Maailma värvieksperdid on teinud revolutsiooni värviliste geelidega ja nende hooldusega. ORLY GEL FX maniküüri tehnoloogia tagab uskumatult vastupidava, koorumiskindla maniküüri, mis püsib kaks nädalat koos suurepärase läikega ja on kerge eemaldada.

ORLY on sobitanud GEL FX värvitoonid 72 enim müüdud küünelaki toonidega, see tähendab, et võimalused on lõputud. Suurepärane värvivalik ulatub sädeluseta lakkidest kuni glitter metallikuteni ja erksatest toonidest sinise, lilla ja mustani. Kuna kõik GEL FX toonid on samad nagu ORLY põhikollektsiooni lakkide toonid, siis saab sobitada kokku traditsioonilise pediküüri ja Gel FX maniküüri ja samas katta ka geellaki väljakasvu tavalise ORLY lakiga.

GEL FX geellakid kuivavad poole kiirema ajaga kui tavaline geelmaniküür, tänu LED tehnoloogiale.

Vaata kuidas ORLY GelFX pealekandmine käib!

Algusest lõpuni ei ole GEL FX mingi tavaline geelmaniküür. 3-in-1 Cleanser, Primer ja Basecoat (aluslakk) on kõik rikastatud vitamiinidega, et tugevdada küünt algusest peale. Revolutsiooniline koostis toidab küüsi tervendavate koostisosadega, et küüned oleksid tugevad, vastupidavad ja säravad. Antioksüdant A ja E vitamiinid aitavad tervendada küüsi, samas pro-vitamiin B5 kaitseb loomulike küünte struktuuri. GEL FX maniküüri lõpetab alati vitamiinidega rikastatud küüneõli, mis sisaldab apelsiiniõie – ja metsiku kirsi ekstrakte, et niisutada ja parandada probleemseid küünenahkasid.